WEB TASARIMI
   
  Günümüzün en etkili ve kitle ulaşım aracı web siteleridir. İnsanlar bir firma ve şahıs ile ilgili bilgi edinmek için yapıkları ilk şey internet üzerinde arama yapmak. Burada sizin sitenizin olması veya olmaması veya da kötü bir site ile müşterilerinizi karşılamak ilk görüş açısından çok önemlidir. Kullanıcılar ilk fikir sahibide bu şekilde olur. Bu yüzden kurumsal bir site sahibi olmanız çok önemlidir. Yaratıcı, kurumsal bir görünüm, size özel kontrol panelli sistem gibi bir çok özellik ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.
 
  KURUMSAL KİMLİK & LOGO ÇALIŞMASI
   
  Kurumsal Kimliğiniz ve logonuz sizin ne kadar profesyonel olduğunuzu gösteren araçlardan biridir. Her zaman yenilikçi ve müşterilerinizin gözünüzde sizin değerinizi arttıracak çalışmalar hazırlıyoruz. Sizler için günümüz trendlerine uygun Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo Çalışmaları, Katalog ve Broşürler'i büyük bir zevkle hazırlıyıp sizlere sunuyoruz.
 
  İNTERAKTİF UYGULAMALAR
   
  Bazı şeyler vardır ki müşterilerinize anlatmak yerine onlara görsel ve etkileşimli CD ler veya uygulamalar hazırlayarak onları şaşırtmaktır. Flash ile hareketli sunumlar veya kullanıcı ile bire bir etkileşimli uygulamalar geliştirerek kullanıcıların dikkatini çekiyoruz. Sizde müşterilerinizi etkilemek istemez misiniz ?
 
  MOBİL UYGULAMALAR
   
  Artık herkes bir akıllı telefon sahibi ve yaşantımızın ayrılmaz bir parçası oldular. Her an herşeyimizi telefonumuzdan kontrol edip yapıyoruz. Peki sizde müşterilerinizin her zaman yanında olmak ve her lazım olduğunda onlara hizmet vermek istemez misiniz ? Sizler için hem android hemde ios ( iphone ) sistemleri için yazılımlar geliştiriyoruz.